Sprzedaż nieruchomości, Wynajem nieruchomości

Anna K., Wrocław
Współpracowałam z Panią Jolantą w tym roku przy sprzedaży mieszkania na Nowym Dworze. Co prawda próbowałam sprzedać je sama, ale ilość telefonów i maili mnie przytłoczyła. A po tym, jak podpisałam umowę z biurem, nagle zrobiło się cicho. W trakcie współpracy z firmą widziałam się z kupującym dwukrotnie na podpisaniu umów. W sumie wszelkie formalności zostały załatwione za mnie. Polecam!

W MarMur Nieruchomości wiemy, że przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości liczy się czas i bezpieczeństwo transakcji. Przyjmując ofertę nieruchomości rozmawiamy z klientem i wspólnie opracowujemy strategię marketingową. Jej elementami są profesjonalna sesja zdjęciowa i promocja na najczęściej odwiedzanych portalach. Od lat współpracujemy też z notariuszami, więc mamy pewność, że dbamy o interesy naszych klientów.

Zakup nieruchomościPiotr W., Oleśnica

Nie była to moja pierwsza współpraca z biurem nieruchomości, więc wiedziałem czego się spodziewać. Biuro przedstawiło mi kilka mieszkań i załatwili wszelkie formalności z deweloperem. Szybka transakcja i bardzo profesjonalne podejście do klienta!

Jeśli nasz klient zastanawia się, czy zakupić nieruchomość z rynku pierwotnego, czy rynku wtórnego, przede wszystkim rozmawiamy o potrzebach i planach na przyszłość. Inną nieruchomość zaproponujemy, jeśli klient szuka domu dla siebie, a inną, jeśli mieszkanie będzie przeznaczone na cele inwestycyjne.
W gronie naszych partnerów mamy doradcę finansowego, który przedstawia najlepsze dostępne na rynku formy finansowania. A nasz notariusz zadba o stronę formalną. Dodatkowo angażując inspektora budowlanego wspólnie sprawdzimy stan nieruchomości przed transakcją lub przeprowadzimy odbiór techniczny nieruchomości. 

Zarządzanie nieruchomością

Jan M., Londyn
Na co dzień mieszkam w Londynie, więc nie wyobrażam sobie, jak miałbym opiekować się własnym mieszkaniem. Biuro MarMur spadło mi z nieba! Nie dosyć, że znaleźli najemcę w tydzień, to jeszcze nie muszę się niczym martwić. Excellent!

Wielu z naszych klientów kupuje nieruchomości na cele inwestycyjne. Dziś popularny jest zakup mieszkań, które są przeznaczone pod wynajem długoterminowy klientom biznesowym.
Właściciel współpracując z nami ma pewność co do znalezienia odpowiedniego najemcy, a także co do zachowania ciągłości najmu. Zarządzając nieruchomością dbamy o nią!

Wykończenie wnętrz, Home staging

Agnieszka O., Wrocław
Bardzo dużo pracuję i po zakupie mieszkania nie miałam głowy co do tego, jak je wykończyć. Agencja poleciła mi firmę remontowo-wykończeniową, która w umówionym terminie wykończyła mój apartament. Mogłam od razu się wprowadzić. Polecam

Pierwszym zmysłem, który kupuje nieruchomość jest wzrok. Dlatego też w MarMur Nieruchomości mamy zespół odpowiedzialny za przeprowadzanie remontów i wykończeń nieruchomości. Ten zespół charakteryzują terminowość, jakość i kompleksowość.
O uśmiech klienta, oraz o jego portfel, zadbają także nasi partnerzy - architekt wnętrz, producent mebli i kominków. W wykańczaniu wnętrz nie ma miejsca na przypadki!

Inwestycje

Tomasz G., Wrocław
Znalazłem działkę, ale nie wiedziałem, jak ją zakupić. Przyszedłem na konsultację do Pani Joli, a wyszedłem z doradcą. Razem z agencją dokonałem już kilku zakupów. Cieszę się, że moje potrzeby zostały wysłuchane.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w naszej ofercie, obok mieszkań i domów, można znaleźć też grunty, działki i tereny inwestycyjne. Wielu z naszych klientów uważa, że nie ma lepszej inwestycji niż zakup ziemi. W ramach naszej działalności bardzo starannie sprawdzamy i sporządzamy wszelką dokumentację. Bezpieczeństwo i pewność transakcji są dla nas najważniejsze.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.